O2 rozjíždí prodej telefonu Nokia 8

O2 díky operátorské exkluzivitě uvádí do prodeje špičkový chytrý telefon Nokia 8. Tenhle kousek je zatím nejdokonalejší výtvor ze znovuzrozené produkce firmy Nokia a splňuje očekávání náročných zákazníků. Novinku najdete v prodejnách O2 i v našem e-shopu.

Nokia_8__1920x1080_plazma

 

U O2 si teď Nokii 8 můžete od pořídit za 15 995 korun, či za 666 korun měsíčně na splátky bez navýšení. V prodeji je nový smartphone zatím v barvách blue a steel. Díky novým technologickým vychytávkám pro denní využití a preciznímu zpracování míří Nokia s novým telefonem do nejvyšší kategorie. Uživatele zaujme super tenký 13 megapixelový přední i zadní fotoaparát se špičkovou optikou ZEISS. Nový telefon podporuje i dual-sight režim a #Bothie. To umožňuje současné použití předního a zadního fotoaparátu pro snímání fotografie a videa na rozdělené obrazovce a živé streamování na Facebook Live a YouTube Live. Videa navíc pořídíte s 360° prostorovým zvukem Nokia OZO. Těšit se můžete i na bezpečný operační systém Android Nougat 7.1.1. Určitě vás zaujme i dokonalý design. Nokia 8 totiž prochází precizním čtyřiceti krokovým procesem opracování a leštěním. Jeho hliníkové tělo vám tak perfektně padne do dlaně.

Jak už jsme zmínili, telefon je možné koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k němu pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu – hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Související článek O2 vystavuje svůj chytrý modem Smart Box na Czech Design Weeku
Nahoru