Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Chybí vám vychytaná plánovací aplikace? Zkuste Any.do

Chybí vám vychytaná plánovací aplikace? Zkuste Any.do

Máte problém s tím, že nic nestíháte? Odkládáte věci a úkoly na později a stále se jen vymlouváte. Tak to je pro vás jak dělaná plánovací aplikace s názvem Any.do. S touhle vychytávkou je totiž konec prokrastinace realitou.

Vývojáři hrdě označují Any.do jako novou éru produktivity. V mnohém mají pravdu a hned vás o tom přesvědčíme. Skvělé je třeba to, že se dá Any.do propojit s Google Kalendářem, stačí se jen přihlásit do svého účtu na Googlu. V appce najdete i přehled úkolů na každý den s různými verzemi upozornění. Do systému můžete zadávat i různé podúkoly, všechno je navíc flexibilní a dá se posouvat a upravovat. Již splněné úkoly pak vidíte v historii.

Určitě využijete i chytrého asistenta Any.do Assistant. Co v něm najdete? Nic překvapivého, bude vám pomáhat dokončit vaše úkoly v co nejkratším čase. Když založíte novou aktivitu, v některých případech se vám na displeji objeví modrá kruhová ikonka. Asistent se tak připomíná, že vám může pomoci. Pokud pomoct chcete, na ikonku klepněte a otevře se vám okno, ve kterém můžete rozvést váš úkol do nejmenších podrobností. „Děravá hlava“ se tak stává minulostí.

O Any.do bychom si tu mohli psát dlouho. Nejlepší je ale stejně, když si to jednoduše vyzkoušíte. Na uživatele operačního systému Android čeká plánovací aplikace zde. Vyznavači iPhonu jí najdou zde.