Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

O2 se už potřetí zapojí do projektu Den (spolu)práce odkudkoliv

O2 se už potřetí zapojí do projektu Den (spolu)práce odkudkoliv

Rádi pracujete z domova? Tak to by se vám 21. září jako zaměstnanci v O2 líbilo. Největší tuzemský operátor se totiž ve zmíněném termínu zapojí do projektu Den (spolu)práce odkudkoliv. Zpracovávat úkoly na notebooku a s nataženýma nohama na svém gauči tak nebude žádný problém.

Svou účastí chce O2 vyjádřit podporu flexibilním formám práce. Zaměstnancům tak nic nebrání vyrazit s kolegy třeba do parku a užít si pracovní den trochu jinak. A proč vlastně tento projekt vzniknul? Jeho hlavním cílem je podpora různé formy práce a neustálé dokazování, že skvělé pracovní výsledky nejsou závislé na tom, kde máte postavený počítač. Řada studií totiž potvrzuje, že ty nejzajímavější nápady často vznikají třeba v koupelně, pří řízení auta nebo při procházce v lese. Zájemci v O2 si tohle všechno teď mohou vyzkoušet na vlastní kůži.

Samozřejmě musíme připomenout, že tahle aktivita by nemohla vzniknout bez všudypřítomné digitální revoluce. Díky mobilnímu internetu se dá pracovat třeba i při chytání ryb. Fantazii se samozřejmě meze nekladou. Nalákali jsme vás? Tak zkuste zajít za svým zaměstnavatelem, třeba ho to chytne stejně jako nás. Více informací o projektu najdete zde.

den prace odkudkoli 2

 

Související články