Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

O2 Pražská štafeta vám umožní změřit síly s Leošem Marešem i podpořit dobrou věc

O2 Pražská štafeta vám umožní změřit síly s Leošem Marešem i podpořit dobrou věc

Chcete se zúčastnit běžeckého závodu a třeba i předběhnout moderátorskou hvězdu Leoše Mareše? Dávno nemusíte být profesionálové. Stačí vytvořit tým a přihlásit se na O2 Pražskou štafetu 4×5.

Tisková konference k O2 Pražské štafetě 4×5 byla přesně taková, jaký by měl být samotný závod, tedy uvolněná a pohodová. Druhý ročník O2 Pražské štafety 4×5, kterou O2 pořádá společně s organizací RunCzech, zavítá 14. června a 15. června do pražské Stromovky.

Týmový běh bude spíše ve znamení příjemně stráveného času s rodinou a přáteli než o honu za světovými rekordy, což na tiskové konferenci shodně potvrdili vzácní hosté Leoš Mareš, profesor Pavel Pafko, frontman kapely Eddie Stoilow Jan Žampa a textař bubeník skupiny UDG Tomáš Staněk. Obě kapely na akci vystoupí.

„Láska k běhu přijde buď s tím, že se ti líbí samotný pohyb, nebo tě fascinují místa, kterými běžíš. Někdo běhá rád ve společnosti, jiný zase preferuje samotu a říká si, že štafeta je nejhorší nápad na světě,“ vysvětloval s úsměvem své hobby moderátor Mareš. „Sport a moderní technologie k sobě mají v dnešní době velmi blízko. Řada běžců využívá aplikace v mobilních telefonech, které jim pomáhají měřit a zlepšovat jejich výkon. A samozřejmě nás těší, že partnerství O2 a RunCzech přináší něco navíc i ostatním O2 Pražská štafeta 4×5 podporuje vybrané neziskové organizace,“ doplnila Mareše Marie Mališková, která má v O2 na starosti CSR aktivity a sponzoring. Vzápětí si oba zažertovali o tom, že by se Leoš Mareš mohl stát členem jednoho ze štafetových týmů O2.

 

O2 Pražská štafeta 4×5 má totiž velký význam i pro samotné zaměstnance O2. Ve firmě existuje O2 Běžecký klub, který má přes sto členů, kteří se prakticky každý den zlepšují pod dohledem profesionálních trenéru z RunCzech. Celkově poběží štafetu na 100 registrovaných týmů z celé firmy O2.

Na největší běžeckou party v Česku se můžete registrovat díky O2 Extra výhodám, navíc s 25 % slevou.

Více informací o O2 Pražské štafetě 4×5 naleznete na stránkách RunCzech.

 

KV_03

 

 

Související články