Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Toužíte po nové Nokii? Předobjednat u O2 si ji můžete už dnes, navíc s bonusem 1000 korun.

Toužíte po nové Nokii? Předobjednat u O2 si ji můžete už dnes, navíc s bonusem 1000 korun.

Očekávaný návrat značky Nokia na český trh se blíží. A O2 je to správné místo, kde se na něj těšit. Oživený model 3310 i chytré modely Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 se vždy aktuálním Androidem nabídneme u O2 mezi operátory jako první a navíc s bonusem.

Prodej nových mobilních telefonů Nokia odstartuje u O2 oficiálně v červnu, ale už dnes si je u nás zákazníci O2 mohou předobjednat.

Nové Nokie budou cenově lákavé smartphony. Základní model Nokia 3 bude stát 3 995 korun, model Nokia 5 vyjde na 5 495 korun a typ Nokia 6 pak na 6 795 korun. Jen u O2 můžete navíc tyto telefony získat se zaváděcím bonusem 1000 korun při obnově závazku nebo uzavření nové smlouvy. Všechny tři modely je možné objednat v černé, modré nebo stříbrné barvě.

Výbava všech smartphonů je velmi solidní (i nejlevnější Nokia 3 má HD displej, nejlepší Nokia 6 pak Full HD), lákadlem bude i kvalitní zpracování. Nokia sama pak slibuje výtečnou kvalitu a hlavně jeden důležitý detail: její smartphony budou mít systém Android s bleskově dostupnými aktualizacemi na nejnovější verzi.

U O2 si také budete moci zakoupit i novou Nokii 3310, model, který navazuje na 17 let starý legendární typ. Nová 3310 se stylovým designem a hrou Had bude stát 1 595 korun, dostupná je v tmavě modré a šedé barvě. Zájem zákazníků o novinky očekáváme značný, vždyť telefony Nokia jsou v naší sítí stále velmi oblíbené a běžné – modelu 3310 starého téměř 17 let neuvěřitelných 15 tisíc. Proto jsme se rozhodli dát možnost předobjednávky našim nejvěrnějším zákazníkům, kteří se rozhodnou pro obnovení smlouvy.

KV1-family_horizont

 

Související články