Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Zahajujeme předprodej Huawei P10. Těm nejrychlejším přibalíme dárek v hodnotě 3 000 Kč.

Zahajujeme předprodej Huawei P10. Těm nejrychlejším přibalíme dárek v hodnotě 3 000 Kč.

Zahajujeme předprodej nové vlajkové lodi značky Huawei – P10, kterou společnost představila na únorovém veletrhu MWC v Barceloně. Novinka nabídne vylepšený fotoaparát i vysoce výkonný čipset. K nejrychlejším předobjednávkám přibalíme dárkový set v hodnotě 3 000 Kč.

Představujeme Huawei P10

Celokovový Huawei P10 disponuje 5,1 palcovým displejem, který je chráněn sklem Gorilla Glass 5. To odolá škrábancům a zvládne i pády z výšky přes 1 m. Senzor otisku prstů se přesunul na přední stranu smartphonu, který zároveň nahrazuje navigační hlavní tlačítko. Ovládání telefonu je tak rychlejší a snadnější. Model je vybaven vysokokapacitní baterií a čipsetem Kirin 960, který ve spojení s novou nadstavbou uživatelského prostředí EMUI 5.1 optimalizuje výkon a nabídne řadu nových funkcí. Například algoritmus, který dokáže předvídat použití aplikací tak, aby se načítaly rychleji.

Model P10 je vybaven druhou generací duálního fotoaparátu, na jehož vývoji spolupracovala legendární německá firma Leica. Díky tomu je Huawei mezi špičkou výrobců fotomobilů. Hlavní fotoaparát disponuje 12MPx RGB (barevným) a 20MPx monochromatickým (černobílým) snímačem, které umožňují pracovat s hloubkou ostrosti. Hlavní fotoaparát disponuje čočkami Leica s clonou f/2,2. Více o Huawei P10

Dokonalý portrét se 3D detekční technologií

Fotoaparát je nově vybaven speciální funkcí pro focení portrétu – tzv. 3D detekční technologií, která využívá více než 190 identifikačních bodů pro rychlejší a přesnější rozpoznání objektů. Přístroj automaticky bere v úvahu např. polohu a velikost nosu, aby bylo světlo, stíny i barva na výsledné fotografii právě tam, kde být mají.

Fotoaparát disponuje i mechanismem, který sleduje změny přirozeného osvětlení a automaticky upravuje fotografické nastavení. Přední selfie kamera například rozpozná, když se uživatel chystá fotit skupinové selfie a přepne do širokoúhlého módu.

Předprodej s dárkem v hodnotě 3 000 Kč

Těm nejrychlejším, kteří si v rámci předprodeje telefon objednají, přibalíme příslušenství v hodnotě 3 000 Kč – selfie tyč, 10 000 mAh power banku s podporou rychlého nabíjení, nabíječku do auta, druhý USB kabel typu C a redukci na starší typy.

Dostupnost v O2 Prodejnách a eshopu od 31. března

V našich prodejnách a na e-shopu pak bude telefon dostupný od 31. března. Huawei P10 nabídneme za 15 995 Kč. Mobil je možné také koupit na splátky bez navýšení a zřídit si k němu pojištění proti rozbití, utopení a krádeži.