Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Všechny zákazníky O2 TV čekají tři dny filmového a seriálového maratonu s HBO 3.

Všechny zákazníky O2 TV čekají tři dny filmového a seriálového maratonu s HBO 3.

Kanál HBO3 bude od 18. února 6:00 do úterý 21. února 6:00 ve všech tarifech O2 TV. Kanál HBO3 a HBO3 HD zpřístupníme pro všechny diváky při příležitosti premiéry nového seriálu Sedmilhářky, který pochází z vlastní produkce HBO. První díl tohoto temně komediálního dramatu odvysílá HBO3 v pondělí 20. února ve 20:00.

toto

 

O čem Sedmilhářky jsou?

Nová minisérie Sedmilhářky je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriarty, která obsadila první místo prestižního žebříčku bestsellerů New York Times. Hlavní hrdinky seriálu si zahrály Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Shailene Woodley.

04_big_little_lies_05

Příběh se odehrává v kalifornském městečku Monterey a začíná podezřelou vraždou na benefiční akci základní školy. Přestože totožnost oběti i pachatele zpočátku zůstává záhadou, vše nasvědčuje tomu, že sémě vraždy zasely rivalita a tajemství obklopující trojici matek – Madeline Mackenzie (Reese Witherspoon), extrovertní a živelnou mámu v domácnosti, která v srdci chová zášť vůči exmanželově nové mladší ženě Bonnie (Zoe Kravitz), instruktorce jógy se zenovým přístupem k životu; dále Madelineinu nejlepší kamarádku Celeste Wright (Nicole Kidman), bývalou právničku žijící ve zdánlivě dokonalém manželství s mladším mužem; a Jane Chapman (Shailene Woodley), svobodnou matku s ponurou minulostí, kterou Madeline a Celeste vezmou pod svá ochranná křídla.

01_big_little_lies_02

Příběh je prokládaný výpověďmi z výslechové místnosti, v nichž ostatní rodiče a zaměstnanci školy jedním chórem předkládají zákulisní drby o oddanosti a rivalitě místních obyvatel.

HBO3 můžete sledovat v O2 TV na pozici 23 v SD a 323 v HD.

Související články