Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Hledáte lásku? Využijte valentýnské akce v Google Play

Hledáte lásku? Využijte valentýnské akce v Google Play

Do 15.2. si v Google Play pořídíte vybrané aplikace a hry se slevou až do 50 %. Aplikace vám dnes pomohou se vším a to i s věcmi okolo Valentýna. V Google Play najdete aplikace, které vám poradí s plánováním tohoto dne. Udělejte svojí drahé polovičce třeba video z vašich společných zážitků ve Video Collage Maker, nebo uvařte skvělou večeři podle Kitchen Stories. Všechny takové aplikace najdete zde.

Pokud lásku teprve hledáte, pomůže vám s tím třeba aplikace LOVOO, Paktor nebo více známé aplikace jako Badoo a Tinder. Všechny aplikace plné hledání toho pravého nebo té pravé najdete zde.

V Google Play platí tato akce také na hry, které naleznete v sekci Vše nejlepší k Valentýnu. Stáhněte si tak se slevou například hru Goat Simulator Waste of Space, která obsahuje speciální valentýnský level.

ewrwerwerwer

POHODLNÉ PLACENÍ V GOOGLE PLAY

Jestli nemáte chuť zadávat kvůli pár korunám citlivé údaje ke své platební kartě, můžete v Google Play zaplatit prostřednictvím O2 a částka se vám tak jednoduše strhne nebo připíše na vyúčtování O2 služeb. Všechny potřebné informace najdete zde.

Související články