Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Cyber Week na Google Play nabízí hry až o 80 % výhodněji

Cyber Week na Google Play nabízí hry až o 80 % výhodněji

Za námi je legendární Black Friday a Cyber Monday. Tato vlna neminula ani obchod Google Play, ve kterém ještě do zítřejšího večera najdete hry až o 80 % výhodněji. Také si krátíte cestu domů hraním her na mobilu? Přinášíme vám výběr TOP 5 her z nabídky letošního Cyber Weeku.

Aktivujte si platbu v Google Play skrze vyúčtování od O2 a získejte 100 Kč do vaší oblíbené hry. Jak na to najdete TADY.

LIMBO

Pro ty, kteří se rádi bojí, je tu hra LIMBO. Vypráví příběh malého chlapce, který se musí utkat s nástrahami ponurého světa, aby našel svou sestru. Při jeho putování ho potkává spousta nástrah a překážek. Tato hra není typickou střílečkou ani „skákačkou“, ale musíte u ní využít znalosti fyzikálních zákonů a logického uvažování. Hra jednoznačně zaujme svým grafickým 2D monochromatickým zpracováním. V rámci Cyber Weeku ji můžete mít už za 20 Kč.

15390382808_382f891d83_b

NEED FOR SPEED: MOST WANTED

Dřímá ve vás závodník? Ve hře Need For Speed: Most Wanted se přenesete do města Fairhaven City. Stanete se účastníkem nelegálních závodů a vaším úkolem je zmizet z dohledu policejní hlídce a stanout na stupni vítězů. Ve hře si můžete sami zvolit, jakým způsobem chcete automobil řídit. Zda nakláněním telefonu nebo ovládáním malého volantu v rohu displaye. Za Need for Speed dáte v rámci Cyber Weeku pouhých 20 Kč.

nfs

GOAT SIMULATOR

Potřebujete si odpočinout po dlouhém dni? Goat simulator je ta správná hra, po které sáhnout. V této hře se budete na svět dívat očima kozy. Ano, opravdu. Jako koza se můžete buď bezcílně toulat po okolí a objevovat nástrahy venkova a nebo plnit vytvořené úkoly. Seznam úkolů najdete v menu. Hru začínáte jako obyčejná šedá koza, ale plněním jednotlivých úkolů máte možnost odemknout i kozu andělskou nebo ďábelskou. Hru nyní na Google Pay seženete za 25 Kč. 

goat

LEGO JURASSIC WORLD

Milovali jste jako děti kostičky LEGO? A sledovali jste s napětím Jurský park? Pak je hra Lego Jurassic Park přesně pro vás. Staňte se postavičkou LEGO a čelte nástrahám dinosaurů a Jurského parku. Ve hře si ale také můžete vytvořit vlastního dinosaura. Zažijete všechny čtyři díly známého filmu a kvalitně zpracovaná grafika jen znásobí dojem ze hry. Násilných scén se bát nemusíte. Hra je vhodná i pro menší děti. A teď na Google Play jen za 31 Kč.

lego

OUT THERE

Přeneste se do vesmíru s hrou Out There a čelte nástrahám nehostinného prostředí. Ocitnete se v kůži astronauta hledajícího zásoby nerostných surovin. Váš jediný cíl je jasný – vrátit se domů. Váš život závisí na zásobách surovin, které musíte neustále doplňovat. Vaše snaha se točí i kolem vylepšování vesmírné lodi jako jediného prostředku, který vás dostane zpátky na Zem. Out There je zajímavá strategie, ve které budete potřebovat i trochu toho štěstí. Nyní na Google Play jen za 27 Kč.

out