Špičkové Samsungy a Huawei se slevou, dárkem a soutěží navíc

Prémiové chytré telefony Samsung Galaxy S7 a S7 edge a také Huawei P9 lze v předvánočním shonu pořídit u O2 s lákavou slevou 1 500 korun a při koupi v e-shopu s hodnotným dárkem navíc. Pro naše fanoušky na sociálních sítích je navíc přichystána soutěž o tyto zmíněné telefony a dárky.

O 1 500 korun levněji lze u O2 koupit špičkové telefony Samsung a Huawei. Sleva se týká tří modelů a nové ceny vypadají následovně: Samsung Galaxy S7 se 32 GB paměti vyjde na 18 295 korun, provedení S7 edge s atraktivním zahnutým displejem stojí 21 095 korun a Huawei P9 s duálním fotoaparátem vyjde na skvělých 11 995 korun.

Tyto lákavé ceny platí i při nákupu na splátky bez navýšení a s nulovou akontací, kdy Samsung S7 pořídíte již od 762 korun a Huawei P9 od 499 korun. Svůj nový telefon si u nás můžete pojistit proti poškození nebo krádeži, v rámci O2 péče pomůžeme s jeho nastavením a samozřejmě pro tyto populární modely nabízíme širokou řadu příslušenství, které pomůže třeba s ochranou telefonu nebo některými specifickými funkčními požadavky. Telefon můžete získat výhodněji i díky naší službě výkupu vašeho staršího telefonu.

Pokud si jeden ze tří vybraných špičkových smartphonů pořídíte v e-shopu, čeká vás k němu ještě dárek. K modelům od Samsungu získáte zdarma brýle Gear VR v hodnotě 3 499 korun, ke smartphonu Huawei P9 přidáme chytrý náramek Huawei Colorband A1 v hodnotě 995 korun. Při nákupu v e-shopu vám telefon dorazí domů pohodlně kurýrem.

Navíc, o tuto výhodnou dvojkombinaci smartphonu a jeho příslušenství si můžete u nás i zasoutěžit. Na facebookovém profilu O2 bude od konce listopadu probíhat soutěž o kombinaci Huawei P9 a náramek ColorBand A1 a Samsung Galaxy S7 a brýle Gear VR.

161114_o2_xmas_huawei_colorband_a4_vyska_online_final

Související článek Smartphony Nokia lákají na čistý Android. Model 6 máme s valentýnskou slevou
Nahoru