Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

NOVÝ SERIÁL Z BUDOUCNOSTI: MARS

NOVÝ SERIÁL Z BUDOUCNOSTI: MARS

Čeká nás zcela nový typ seriálu, který mění pohled na televizní zábavu. Seriál Mars výkonných producentů Briana Grazera a Rona Howarda zobrazuje dramatické nezdary i úspěchy v novodobém poznávání vesmíru a představí první napínavý pokus o kolonizaci vzdálené planety. Ze všech planet naší sluneční soustavy žádná tak neuchvátila naši pozornost a představivost jako Mars. Snaha vyslat na Mars člověka již po léta zaměstnává špičkové vědce a zároveň zaujala veřejnost díky bestsellerům jako „Marťan“ Andyho Weira či tweetům astronauta Scotta Kellyho, které byly poslány doslova z jiného světa.

The six-person crew on the Daedalus. The global event series MARS premieres on the National Geographic Channel in November 2016. (photo credit: National Geographic Channels/Robert Viglasky)

 

KDY a KDE?

13. listopadu na kanálu National Geographic Channel, který naleznete v O2 TV, bude mít premiéru první díl seriálu. Čeká nás kombinace hraných sekvencí ve filmové kvalitě, vynikajících speciálních efektů a prvotřídních dokumentárních pasáží. Velkolepý šestidílný seriál, jehož hlavním tématem je vzrušující snaha člověka o kolonizaci Marsu, pojednává mimo jiné o fiktivní misi roku 2033. Pokud jakýkoliv díl seriálu nestíháte, můžete si ho díky zpětnému zhlédnutí v O2 TV pustit až 50 hodin po odvysílání nebo jednoduše nahrát.

 

 SOUTĚŽ!

Od 10. listopadu do neděle 13. listopadu s námi můžete soutěžit o tři USB lampičky ve tvaru astronauta. Stačí níže v odkazu správně odpovědět, jak dlouhý je jeden den na Marsu.

Už v neděli uvidíte na National Geographic Channel premiéru nového a netrpělivě očekávaného seriálu MARS. Zatím si můž…

Posted by O2 TV on Thursday, November 10, 2016

 

Some of the crew exploring Mars. The global event series MARS premieres on the National Geographic Channel in November 2016. (photo credit: National Geographic Channels/Robert Viglasky)

 

Související články