Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

VYHRAJTE ZÁJEZD DO STUDIA NA VELKOU CENU FORMULE 1

VYHRAJTE ZÁJEZD DO STUDIA NA VELKOU CENU FORMULE 1

Královská disciplína automobilového sportu FORMULE 1 2016 nám pomalu končí. Čekají nás už jen dva závody – 13. listopadu v Brazílii a 27. listopadu v Abú Dhabí. V Šampionátu jezdců jsou zatím na prvních dvou příčkách jezdci ze stáje Mercedesu – první Nico Rosberg, druhý Lewis Hamilton a na třetím místě jezdec Daniel Ricciardo ze stáje Red Bull Racing. V posledních dvou závodech bude jistě velkou podívanou sledovat, jak se pořadí zamíchá a který z jezdců nakonec zvítězí. Lewis Hamilton se svými 330 body totiž šlape Nico Rosbergovi, který má bodů 349, na paty a v Abú Dhabí se již tradičně po dojezdu přičítá dvojnásobný počet bodů. Kdo se nakonec stane šampionem roku 2016?

SOUTĚŽ

S tímto blížícím se koncem sezóny Formule 1 připravujeme pro všechny fanoušky soutěž o zájezd do studia v Budapešti. Výherci budou mít možnost sledovat poslední závod sezóny v Abú Dhabí přímo ze studia stanic Sport 1 a Sport 2 v Budapešti a to s komentátory a s celým TV štábem. Že Abú Dhabí doslova žije tímto finálním závodem Formule 1, nám ukázaly předchozí ročníky a je tak jisté, že se můžeme znovu těšit na mimořádně propracovanou show. Jak to v takovém studiu vypadá, se podívejte ve videu.

 

Stačí si správně tipnout, jaké kolo VC Brazílie bude nejrychlejší. Konec tipovací soutěže bude těsně před začátkem tohoto závodu v Brazílii. Výherci se stanou 2 soutěžící s nejlepšími odhady, kteří získají cestu do studia pro dvě osoby. Vyhodnocení poté proběhne 16. listopadu 2016. Výherci budou kontaktováni telefonicky a následně prostřednictvím e-mailu, který vyplní v soutěžním dotazníku. Samotný jednodenní zájezd do Budapešti se bude konat 27. listopadu 2016 – výhra obsahuje autobusovou dopravu, vstup do studia a občerstvení na místě.

 

Vyhrajte zájezd do studia F1 v Budapešti a prožijte poslední závod sezóny v Abú Dhabi přímo s komentátory a celým štábem Sport1 a Sport2. (y)
Soutěžit můžete tady ➡ od.o2.cz/chcisoutezit

Posted by O2 TV on Monday, November 7, 2016

Související články