Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Nový dokument s Leonardem DiCapriem: Je s námi konec?

Nový dokument s Leonardem DiCapriem: Je s námi konec?

Dokument Je s námi konec? od držitelů Academy Award režiséra Fishera Stevense a herce Leonarda DiCapria, posla míru při OSN a environmentálního aktivisty, přináší strhující svědectví o dramatických změnách, které se v současnosti následkem klimatických změn odehrávají po celém světě. „Změna klimatu je největší hrozbou pro budoucnost naší společnosti,“ říká DiCaprio. „Dali jsme si s Fischerem Stevensem za cíl vyrobit tento film, abychom vzdělávali lidi po celém světě o aktuálních problémech týkajících se změn klimat a abychom je inspirovali k tomu, aby se stali součástí řešení těchto problémů,“ dodává populární herec a koproducent snímku.

Nový inspirativní dokument můžete sledovat v O2 TV na kanálu National Geographic Channel. Premiéra prvního dílu se uskuteční 30. října v 21:00. Pokud zrovna díl nestíháte, můžete se díky zpětnému zhlédnutí v O2 TV podívat na dokument až 50 hodin po jeho odvysílání, nebo si díl nahrát. Videa a fotografie z dílů dokumentu můžete zhlédnout zde. Celý dokument bude také k dispozici do 7. listopadu v archivu O2 TV Box.

LEUSER ECOSYSTEM, INDONESIA - Palm oil production has taken over 80% of the forests in Indonesia. For two years, Leonardo DiCaprio has criss-crossed the planet in his role as UN messenger of Peace on Climate Change. This film, executive produced by Brett Ratner and Martin Scorsese, follows that journey to find both the crisis points and the solutions to this existential threat to human species. The climate change feature documentary ‘Before the Flood’ airs globally on the National Geographic Channel October 30.

(photo credit: © 2016 RatPac Documentary Films, LLC and Greenhour Corporation, Inc.)

SOUTĚŽ

Do 29. října s námi můžete zde soutěžit o dvě outdoorové bundy.

Související články