Velké zlevnění smartphonů. Méně stojí oblíbené modely Samsungu, Huawei i Applu

Říjen se nese ve znamení slev chytrých telefonů v naší nabídce. Zlevňujeme přitom přístroje u nás nejpopulárnějších značek. Výhodněji tak lze pořídit celou řadu modelů Samsung nebo Huawei. A již déle než měsíc lze u nás koupit za výhodné ceny také předchozí modely Apple iPhone.

Konkurenční souboj oblíbených značek chytrých telefonů se projevuje i v nabídce O2. Zlevňují totiž klíčové modely Samsungu i Huawei a to v podstatě napříč třídami a cenovými kategoriemi.

V případě čínského Huawei zlevňují v naší nabídce čtyři modely – oblíbené loňské typy P8 a P8 lite a také jejich letošní nástupci P9 a P9 lite. Největší sleva ve výši dvou tisíc korun se týká typu P8, ten tak nově vyjde na 7 995 korun. Jeho méně vybavený sourozenec P8 lite zlevnil o 500 korun, nová cena je tedy 4 995 korun. Špičkový P9 zlevnil o patnáct stovek a nově vyjde na 13 495 korun, což je na aktuální top-model značky velmi lákavá částka. Hit jménem Huawei P9 lite pak zlevnil o pětistovku, nově stojí 6 995 korun.

U Samsungu se slevy týkají celkem pěti smartphonů napříč cenovým spektrem. O pět set korun zlevňuje elegantní model Galaxy J5 s 5,2palcovým HD displejem, nově stojí 5 495 korun. Ve střední třídě se snížila cena dvou model řady A. Kompaktní typ A3 je o tisícovku levnější, stojí 5 995 korun, větší model A5 s krásným Full HD displejem a čtečkou otisků prstů vyjde na 7 995 korun a je tedy o 2 000 korun levnější než dříve. Tohle je náš tajný tip na výborný smartphone za atraktivní cenu.

Zlevňují i loňské špičkové modely Galaxy S6 a S6 edge. Ty dodnes neztratily nic ze své atraktivity a stále patří k nejlepším a nejvybavenějším smartphonům na trhu, přitom nové ceny jsou opravdu atraktivní. Zlevnily totiž o celé tři tisíce korun, Galaxy S6 tak stojí 9 995 korun a luxusní S6 edge se zahnutým displejem vyjde na 12 995 koun.

Už od září přitom máme v nabídce zlevněné iPhony, konkrétně modely SE, 6s a 6s Plus a 6 a 6 Plus. Třeba iPhone SE s kapacitou paměti 64 GB je o 1 600 korun levnější než v srpnu a stojí 14 595 korun. Některé modely pak oproti srpnovým cenám zlevnily až o 4 000 korun.

Nový telefon si na kterékoli O2 Prodejně také můžete pojistit proti ztrátě nebo poškození  a získat jej na splátky bez akontace a bez navýšení.

Související článek Smartphony Nokia lákají na čistý Android. Model 6 máme s valentýnskou slevou
Nahoru