Bizarní jídla s Andrew Zimmernem: dívejte se na nejpodivnější pochoutky světa a soutěžte o VIP pobyt na festival gastronomie

Měli byste žaludek na to sníst například prasečí uši, kebab s vnitřnostmi nebo opékaného plcha? To vše a mnoho dalších „dobrot“ ochutná Andrew v pořadu Bizarní jídla s Andrew Zimmernem. Sledovat ho můžete na kanálu Travel Channel, který naleznete v O2 TV, a to každé úterý ve 21:00 a sobotu ve 20:00. Premiéra nové řady vás čeká 4. října ve 21:00.

tc_bizarni-jidla-s-az-5

Andrew se opět vydá na kulinářské dobrodružství, aby ochutnal všechny podivnosti světových kuchyní. V nové řadě Bizarních jídel bude zkoušet lahůdky španělské, japonské a šanghajské kuchyně. Na talíři se mu objeví laskominy jako hadí žluč, jedovatý čtverzubec, oči tuňáka, želva, kuřecí srdce nebo šnečí ulity. Můžeme už jen dopředu hádat, jestli si pochutná, nebo se mu udělá špatně.

SOUTĚŽ

zh_logo

Se seriálem Bizarní jídla s Andrew Zimmernem soutěží Travel Channel na festivalu Znojemský hrozen. Osmnáctý ročník festivalu se ve Znojmě uskuteční 6.-8. října 2016. Znojemský hrozen je každoroční mezinárodní soutěžní přehlídka televizní a rozhlasové tvorby všech uměleckých žánrů zaměřených na gastronomii a potravinářství. Ve Znojmě se tak můžete těšit na klání o nejlepší znojemskou pečeni a okurkový salát nebo sledovat soutěžní pořady. Více o festivalu najdete zde.

Soutěžte s námi o VIP vstup pro 2 osoby na třídenní festival Znojemský hrozen. Hlavní výhra také obsahuje pobyt pro dvě osoby v Hotelu Prestige se snídaní, poukázku na stravování v hotelu a vstupy na veškeré akce na programu festivalu. Dále můžete vyhrát karton láhví sektu De Luxe. Stačí, když nám pošlete fotografii vašeho kouzelní v kuchyni do komentáře na facebooku O2TV.

Pravidla soutěže a detailní výčet cen najdete zde.

Pokud nemáte O2 TV a chcete se dívat na tento seriál, můžete si ji pořídit zde: www.o2.cz/tv

brozura_s1o1

Foto: soutěžící o nejlepší znojemskou pečeni 2015

Související článek Na O2 TV Sport startuje jarní část HET ligy. Užijte si více zápasů, funkci videorozhodčí i show TIKI-TAKA v novém
Nahoru