iPhone sezóna začíná, aktuální 6s máme se slevou až 2 500 korun

Je srpen a to znamená, že do představení nové generace Apple iPhonu zbývá asi měsíc. Příchod nového modelu vždy přináší slevy u stávající generace. A my v O2 s nimi nečekáme a na vybraná provedení iPhonu 6s přinášíme slevy už teď.

Stávající iPhone 6s máme v nabídce ve všech provedeních, co se velikosti telefonu a jeho paměti týče. Pořídit si tak u O2 můžete varianty se 16, 64 nebo 128 GB vnitřní paměti a to jak v případě modelu 6s, tak i většího 6s Plus. Dvě z těchto celkem šesti provedení teď můžete v naší nabídce koupit za zvýhodněnou cenu.

Model 6s se 64 GB paměti vyjde nově na 22 995 korun, to je sleva 1 300 korun oproti předchozí ceně. A bráška 6s se 128 GB vnitřní paměti pak vyjde na 24 995 korun namísto původních 27 495. Vzhledem k těmto cenám tak už nemusíte přemýšlet o tom, zda ušetřit hodně peněz a vystačit si jen se základní 16 GB variantou. Ti, kdo iPhone používají intenzivně vám jistě vysvětlí, že šetřit na úložném prostoru se nevyplácí.

Navíc, až se zanedlouho představí nový model iPhonu, stávající 6s rozhodně nebude patřit do starého železa. My vám o chystané novince nic konkrétního říci nemůžeme, ale internetová šuškanda říká, že budoucí iPhone bude v podstatě jen evolucí toho stávajícího. Jistě, vylepšení tu budou, ale ne tak podstatná, aby stávající model nějak výrazně zastaral.

Takže, kdo nechce čekat, šup pro iPhone 6s. Třeba do našeho e-shopu.

Související článek Smartphony Nokia lákají na čistý Android. Model 6 máme s valentýnskou slevou
Nahoru