Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Tak zase po roce, jsou tu extra výhodné Vánoce

Tak zase po roce, jsou tu extra výhodné Vánoce

S extra výhodami od O2 se můžete pustit do nákupů vánočních dárků již nyní. Máme pro vás opět několik slev, kterými můžete potěšit sebe nebo svoje blízké.

Šatník je třeba obměňovat neustále. S Extra výhodami se tak můžete připravit na zimu se slevou 25 % v C&A nebo v s. Oliver. Novou zimní obuv pak můžete pořídit z pohodlí domova se slevou 20 % v e-shopu Baťa. Pokud vás čekají v zimě hory, vybavte se na ně se slevou 20 % na oblečení v Husky a se slevou 20 % v Intersportu a pořiďte si díky O2 výhodám třeba novou lyžařskou výbavu.

Celou rodinu můžete pod stromečkem potěšit herním dárkem, který pořídíte s 15% slevou v Albi. Milovníky kávy jako dárek potěší nový kávovar Cafissimo, na který máte díky extra výhodám slevu 50 % a dostanete ještě kapsle zdarma. Pánové mohou vyřešit vánoční dárky pro své drahé polovičky s 20% slevou v Klenotech Aurum nebo různými slevami v Sephoře. Rodinné příslušníky nebo známé, kteří patří mezi čtenáře novin, potěšíte předplatným na deník MF DNES, na který máte s extra výhodami 30% slevu. Babičku nebo dědečka obdarujte dárkem z řady GS Condro na nějž máte slevu 20 % a ještě dopravu zdarma. Aby se dámám z toho vánočního shonu neudělaly vrásky, můžou si se slevou 15 % pořídit přípravek Eucerin.

Abyste se naladili na Vánoce i v bytě, můžete si udělat radost novým vánočním doplňkem do vašeho bytu. O2 výhody vám nabízí hned dvě možnosti a to slevu 20 % na všechno v tašce Möbelix nebo 25 % na všechno v tašce XXXLutz. I během Vánoc je dobré myslet na zadní vrátka, najdete proto v Extra výhodách také 50% slevu na pojištění majetku. S dárky bychom neměli zapomínat i na svoje domácí mazlíčky, pro které vám O2 výhody nabízí 25% slevu v Pet center. Další spoustu dárků můžete také pořídit třeba v Scan quilt, Euronics, Outdoors store, Brita, Tescoma nebo Fokus optik. Přehled všech slev najdete na webu Extra výhody nebo v mobilní aplikaci O2 Extra výhody, kde si můžete slevový kupon rovnou objednat.

Vánoční nákupy s Extra výhodami: