Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Pěkně vypečená pomoc

Pěkně vypečená pomoc

Dnes ráno to v budovách O2 v Praze, Pardubicích a Ostravě zavonělo. První říjnový den je Mezinárodním dnem seniorů a v O2 jsme se rozhodli seniory v tento den podpořit. Zaměstnanci společnosti zapátrali ve svých kuchařkách, receptech a vzpomínkách a napekli nejrůznější koláče, zákusky, muffiny, dorty nebo dokonce i chleby. Tyto úžasné napečené chuťovky poté mohli nakoupit ostatní kolegové z O2 a výtěžek akce je věnovaný Centru pro seniory Elpida.

Zaměstnanci se mohli zapojit právě buď jako pekaři a přispět tak svými výtvory, nebo jako prodejci napečených výrobků od jejich kolegů. Záleželo už na nich samotných, zda spíše rádi pečou nebo mají obchodního ducha. Anna Sabolová a Iva Šlégrová se akce zúčastnily jako pekařky i jako prodejkyně. „Myslím, že je to velice dobrý nápad. Samozřejmě mám doma také seniory, ti jsou sice opečovávaní, ale jsou i tací, kteří jsou na vše sami. Tuto pomoc velice oceňuji a líbí se mi, že člověk může pomoci i rukama. Pečení nás navíc s Annou velice baví,“ vypráví Iva. „Přihlásila jsem se, protože miluji pečení a ráda peču zdravé věci. S Ivou nás tato akce ihned zaujala,“ říká Anna. Účast byla ve všech městech chvályhodná a pekaře můžeme za jejich výtvory jedině pochválit.

V Ústí nad Labem takto pomáhají vybírat příspěvky na dobrou věc již třetím rokem. V Praze, Pardubicích a Ostravě jsme se do takové akce zapojili poprvé. V Praze bylo dokonce možné díky službě Chytrá platba od O2 platit i kartou, což přivítal nejeden kupující. Díky akci se nám podařilo vybrat pro seniory částku 24 494 Kč a všem za jejich příspěvky děkujeme.

 

 

Související články