Pozor, máme pro vás tajnou nabídku. Smartphone Alcatel s LTE jen za 1 995 korun

Chytrý telefon Alcatel OneTouch Pop 2 (4.5) je už sám o sobě jeden z nejdostupnějších LTE smartphonů v naší nabídce. Jen tento týden jej ovšem můžete získat ještě výhodněji – namísto 3 295 korun vyjde pouze na 1 995 korun. To znamená úžasnou slevu 40 %.

Nebudeme dlouho chodit okolo horké kaše, do našeho O2 e-shopu vede odkaz, který vás přivede k Alcatelu OneTouch Pop 2 (4.5) za opravdu lákavou cenu. Akce platí právě jen pro nákup přes tento odkaz, běžně na našich stránkách najdete u smartphonu jeho původní cenu. Pokud tedy hledáte nový dostupný LTE smartphone, nenechte si tuto jedinečnou šanci ujít.

Alcatel OneTouch Pop 2 (4.5) sice patří mezi levné smartphony, ale rozhodně to není žádné „ořezávátko“. Má moderní čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 se 64bitovou architekturou, která zaručuje, že tento cenově dostupný kousek hned tak nezastará. Jeho 4,5 palcový displej má sice trochu hrubší obraz, rozlišení je 854 x 480 pixelů. Na druhou stranu se chlubí příjemnými barvami.

387689_986611_Alcatel_POP2_white_detail

Spolehnout se můžete i na dostatek paměti. Telefon má standardně 8 GB prostoru (z toho asi 5 je k dispozici uživateli), nechybí tu samozřejmě slot na karty microSD. Na kartu si například můžete ukládat fotografie pořízené vestavěným pětimegapixelovým fotoaparátem. Opět tu alcatel nežene za rozlišením, ale na druhou stranu praktické výsledky jsou lepší, než by mnozí zájemci předpokládali.

Velkým lákadlem je tu pak právě podpora LTE. Díky ní můžete rychle brouzdat po internetu a používat pokročilé aplikace na čím dál více místech po celé republice. V kombinaci se systémem Android 4.4.2 a ostatní to znamená, že je Pop 2 (4.5) je svižným kouskem téměř za všech okolností.

Celkově je to už za svou původní cenu velmi příjemný chytrý telefon. Bude vyhovovat také těm, kteří hledají kompaktní kousek, co hezky padne do dlaně. Čekat luxusní zpracování v této kategorii očekávat nelze, ale Alcatel OneTouch Pop 2 rozhodně z hlediska kvalit nezklame. Za naši výjimečnou akční cenu mu vlastně není co vyčítat.

Související článek Výběr nejlepších her na Xbox pro děti
Nahoru