Podminky cookies

Audiotrip vás a váš mobil provede po celé Evropě

Chystáte se cestovat po Evropě a máte rádi zajímavé příběhy? Toužíte po poznání z první ruky a chcete se dozvědět o místech, která navštěvujete, z pohledu lidí, kteří v něm bydlí po celý svůj život? Pak je mobilní aplikace Audiotrip přesně pro vás. Její použití nevyžaduje žádnou registraci, stačí ji jednoduše stáhnout do vašeho mobilního zařízení, vybrat výlet a nechat se unášet baladickým vyprávěním.

mapa_evropaPo celé trvání trasy budete příjemným hlasem informování o nejzajímavějších místech, kulturních zvyklostech i skrytých stezkách, na které se obyčejný turista nedostane, neboť se o nich nepíše v žádném turistickém průvodci. Každé místo je doplněno detaily o délce trasy, popisky památek, fotkami a audio souborem s profilem jeho autora. Ke službě není potřeba stálé připojení k internetu, nemusíte se tedy obávat datového připojení v roamingu. Pokud se vám aplikace líbí, můžete podpořit její další rozvoj přes Kickstarter, internetovou platformu pro crowdfundingové financování projektů.

Audiotrip je jedním z aktuálních projektů světového akcelerátoru Wayra, který sídlí v Praze na Václavském náměstí. Pokud přemýšlíte nad vlastním nápadem či vás zajímá svět kolem technologií, neváhejte se přijít podívat na jednu z přednášek, které se zde pro veřejnost pořádají.

profil

Zde vidíte, kdo vás bude po kterém městě provádět.

Související článek Na festival Hrady CZ si zajeďte do Hradce nad Moravicí. Stáhněte si aplikaci O2 Extra Výhody
Nahoru