Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Nahoru

Rychle do Brna! Výsledky soutěže o vstupenky na mistrovství světa silničních motorek

Rychle do Brna! Výsledky soutěže o vstupenky na mistrovství světa silničních motorek

Dne 11.8.2014

V O2 pokračujeme v pokrývání těch nejzajímavějších akcí v Česku rychlým mobilním internetem. Příští víkend přivezeme nejrychlejší mobilní internet na závody nejrychlejších motorek – na Grand Prix České republiky v Brně.

 

Tento týden jste si s námi mohli zasoutěžit o dvakrát dva lístky na tuto největší motoristickou událost u nás. Čekal  vás úkol – co nejlépe odhadnout, kolik dat přenese mobilní síť O2 během úterý 12. srpna 2014. Sítí nakonec proletělo 42 426,79 GB dat a nejblíže byli svými tipy Martin Vojtek (42 422 GB) a Oldřich Ulman (42 385 GB). Oběma výhercům gratulujeme a přejeme pěkně rychlou víkendovou zábavu.

 
Kompletní pravidla

 

Během tohoto víkendu nasadíme na brněnském automotodromu mobilní vysílač s 4G LTE technologií. Umístění vysílače naleznete na přiložené mapce.

 

Technologie 4G LTE od O2 nabízí maximální rychlost až 185 Mb/s. Během Benátské noci bude vzhledem k šířce pásma nasazena maximální rychlost 75 Mb/s. Podle výsledků měření serveru DSL.cz je 4G LTE síť od O2 tou nejrychlejší mobilní sítí v České republice už dva měsíce po sobě.

Štítky
Související články