Soutěž o vstupenky: Chinaski příští týden v O2 areně oslaví 20 let

Kluci z Chinaski už ladí poslední detaily na ostrých zkouškách svého největšího koncertu v historii, který vyburcuje téměř vyprodanou O2 arenu už 6. února. Kapela slaví 20 let své kariéry, a tak se rozhodla nadělit sobě i svým fanouškům dárek v podobě tohoto jedinečného vystoupení.
A protože fandů Chinaski máme dost i na našem Facebooku, připravili jsme pro vás soutěž o lístky do již vyprodaných sektorů arény. Tři z vás tak příští týden vyrazí i s doprovodem do O2 areny.

Jak se soutěže zúčastnit?

Je to jednoduché, dejte Like na našem Facebooku u soutěžního příspěvku, který brzy zveřejníme. Večer ohlásíme vítěze – doporučujeme sledovat pozorně vyhlášení, aby vám lístky neutekly. Soutěž končí dnes ve 20:00.

Po skončení soutěže seřadíme autory hodnocení „To se mi líbí“ podle abecedy a výhercem se stanou ti, co budou v ¼, ½ a ¾ seznamu.
[button link=“http://blog.o2.cz/wp-content/uploads/2014/01/pravidla_Chinaski.pdf“ size=“small“ target=“_blank“]Kompletní pravidla[/button]

Na co se můžete těšit?

O tom, že tenhle koncert bude opravdová pecka, svědčí i fakt, že lístky na plochu a do prvních pater byly rozebrány už před Vánocemi. Dočkáte se největších hitů kapely za jejich dvacetiletou dráhu i nejnovějších singlů Stížnost nebo Hlavolam, které stejně jako jejich právě vznikající novou desku produkoval americký producent Greg Haver, který spolupracoval např. s Manic Street Preachers nebo Mel C. Stage bude mít velkolepý design s několika úrovněmi, takže kapela bude moci být téměř nadosah všem divákům. Jako hosté se na koncertě objeví i členové slovenských No Name a celkově 80 členný pěvecký sbor.

 

V novém klipu k písni Hlavolam, která určitě nebude chybět, si zahrála modelka Taťána Kuchařová. „Myslím, že by měla hrát ve filmu nebo na divadle, je to přirozený talent,“ nechal se slyšet Michal Malátný. Jak jí to šlo, posuďte sami.

Radek Šauer Článek napsal(a) Radek Šauer 31.1.2014
Související článek Do kin míří povedená komedie Věčně tvá nevěrná, se Sašou Rašilovem a Lenkou Vlasákovou
Nahoru