Lucie koncertuje v Londýně, buďte u toho

Kapela Lucie míří do Londýna. Zákazníci O2 si mohou koupit vstupenky se slevou a dříve než kdokoliv jiný.

Jednou z nejvýznamnějších událostí roku 2014 na české hudební scéně je bezpochyby návrat skupiny Lucie k aktivnímu koncertování.  Kapela si pro své fanoušky připravila kromě českých koncertů také jedno hudební překvapení – koncert v londýnské aréně O2 Shepherd´s Bush Empire.

Koncert se uskuteční v sobotu 10. května a zákazníci O2 mají díky programu Extra výhody možnost si vstupenky zakoupit se slevou a jako první.  Cena po slevě je od 890 korun.

Kromě přednostního nákupu nabízí program Extra výhody možnost nákupu zvýhodněné obousměrné autobusové jízdenky od společnosti Eurolines, jejíž cena je při nákupu vstupenky na koncert výhodnější o 33 %. Za výlet do Londýna spojený s hudebním zážitkem tak zákazníci O2 zaplatí kolem 3 tisíc korun.

Autobus odjíždí z ČR v pátek v podvečer a zpět se vrací v neděli. Kromě koncertu tak hudebním nadšencům zbyde čas i na návštěvu dalších památek.

Slevu na vstupné i na dopravu je možné čerpat od pondělí 20. ledna prostřednictvím mobilní aplikace, SMS nebo na webu www.o2extravyhody.cz, kde jsou uvedeny také detailnější informace o nabídce.

Koncert skupiny Lucie není jediná kulturní akce, kterou Extra výhody přinášejí s výraznou slevou.  Tento věrnostní program nabízí řadu slev na vstupné do kin a divadel, na výstavy a do muzeí. Za nákup vstupenek na kulturní akce ušetřili zákazníci O2 na dobu fungování programu již 720 tisíc korun z celkových 115 milionů.

Související článek Výběr nejlepších her na Xbox pro děti
Nahoru