Vánoční nákupy levněji? S mobilem žádný problém

Shánění vánočních dárků je někdy pořádná dřina. Ale když už najdete ten správný dárek, tak je zbytečné za něj platit zbytečně moc. Poradíme vám, jak ušetřit. Díky mobilu přímo v prodejně.

Co potřebujete? Stačí mobil a samozřejmě peníze. Do mobilu si nainstalujte tři bezplatné aplikace: O2 Extra výhody, Heureka a Akční ceny. A hurá do obchodů!

Už cestou si můžete prostudovat akční nabídku. V aplikací O2 Extra výhody najdete akční slevy, které jsme pro vás připravili s partnery. Tak třeba v obchodech C&A dostanete slevu 25 procent na libovolný kus oblečení dle vlastního výběru. Pokud máte raději sportovní oblečení, můžete si v prodejnách Adidas vyžádat naší dvacetiprocentní slevu. V prodejnách Sephora jsme pro vás vyjednali slevu 25 procent na všechny vůně a dárkové kazety.

Slev nabízíme pro všechny zákazníky O2 velké množství, zkuste si projet nabídku v aplikaci O2 Extra výhody a určitě si vyberete. Když vás přepadne hlad, můžete využít desetiprocentní slevu na menu u KFC. Použití slevových kupónů je velmi snadné. Přímo v aplikaci si vyberte slevu, stisknete tlačítko „Získat výhodu“ a je to vaše. Pak jen u pokladny ukážete kód, který se objeví na displeji mobilu. Aplikace vás navíc navede přímo k nejbližšímu obchodu, kde můžete slevu uplatnit.

Stahujte aplikaci O2 Extra výhody v katalogu O2 Active

Aplikace Akční ceny zobrazuje akční nabídky mnoha prodejen. Můžete vybírat podle druhu zboží, nebo podle maximálních slev. Takže když budete hledat televizi, tak dostanete přehled všech akčních nabídek na televizory po celé České republice. Aplikace Akční ceny ukáže výši slevy, novou akční cenu, platnost nabídky a samozřejmě všechny prodejny, kde akční nabídku získáte.

Akční ceny potěší i všechny milovníky akčních letáků. Najdete zde všechny aktuální a můžete si jimi listovat, dokud nenajdete tu nabídku, kterou hledáte. Nám se aplikace osvědčila a používáme ji každý den i pro běžné nákupy. Vyplatí se to!

Stahujte aplikaci AkčníCeny.cz v  katalogu O2 Active

Heureka, tu zná každý. Portál, který sleduje ceny zboží a zobrazuje ceny v jednotlivých obchodech, je výbornou pomůckou pro všechny šetřílky. A přiznejme si, že ušetřit chce asi každý. Aplikace Heureka umí vyhledávat zboží stejně jako počítačová verze. Jenže komu by se chtělo vyťukávat v obchodě na displeji název zboží – proto je tu funkce scanneru.

V obchodě tak třeba najdete vysněný hudební přehrávač, ale nevíte, jestli je cena dobrá, či nikoliv. Pak stačí spustit aplikaci Heureka, stisknout tlačítko s fotoaparátem a naskenovat čárový kód na obalu výrobku. Aplikace přečte kód, identifikuje zboží a hned najde, kde ho mají a za jaké ceny. Pro tuto zajímavou pomůcku ale musíte vedle aplikace Heuréky nainstalovat ještě scanner čárových kódů. K tomu vás aplikace vyzve a hned vás nasměruje do obchodu s aplikacemi, kde si scanner stáhnete.

Stahujte aplikaci Heuréka z katalogu O2 Active

Teď si už jen můžeme popřát: Dobrý nákup a veselé Vánoce!

Související článek O2 vystavuje svůj chytrý modem Smart Box na Czech Design Weeku
Nahoru