O2 Čtení promění váš mobil či tablet v novinový stánek

Za výlohou trafiky vidíte nové číslo svého oblíbeného časopisu. Jenže je pozdě večer a mají zavřeno. Díky O2 vám to může být jedno, oblíbený časopis můžete číst během pár minut. A rovnou ve svém mobilu nebo tabletu. Noviny a časopisy si teď můžete kupovat kdykoliv a kdekoliv.

[button link=“http://aplikace.o2active.cz/detail.php?id=850#.UnORG_nmP7E“ size=“small“ target=“self“]Stáhnout aplikaci O2 Do mobilu[/button]

O2 Čtení je novinkou v oblíbené aplikaci O2 Do mobilu. Ve virtuální trafice si můžete stahovat bezplatné i placené tituly – časopisy i noviny. Ceny jsou často výhodnější než na stánku. Navíc jsou v nabídce speciální balíčky za zvýhodněnou cenu, které si můžete první měsíc vyzkoušet zdarma. Nabídka je velmi široká, od bezplatných novin Metro a E15, přes deníky MF Dnes a Lidové noviny až po širokou škálu časopisů.

O2 Čtení V nabídce O2 Čtení je velké množství titulů. Počínaje bezplatnými deníky E15 a Metro, magazínu O2 O´všem přes širokou nabídku deníků a časopisů. Nabídka obsahuje i zvýhodněné balíčky tematických titulů. První měsíc je pak můžete číst zdarma.

Praktické je i placení. Na rozdíl od nákupu v trafice nepotřebujete ani hotovost ani platební kartu. Stačí si vybrat noviny nebo časopis a potvrdit koupi. Titul si stáhnete do mobilu nebo tabletu okamžitě. Částka se totiž přičte k vašemu pravidelnému měsíčnímu účtu za telekomunikační služby u O2. Navíc stahování novin a časopisů se nezapočítává do datového limitu FUP.

V případě připojení přes Wi-Fi pak stačí zadat telefonní číslo a kód, který vám operátor zašle jako SMS. Výhodou je, že si stažené tituly můžete číst na různých zařízeních, třeba na mobilu i tabletu, ale zaplatíte je jen jednou.

[button link=“http://cteni.o2active.cz/cteni/cteni.php“ size=“small“ target=“self“]cteni.o2active.cz[/button]

Už si chcete číst? Pojďme si to vyzkoušet. Stačí se připojit na aplikační portál vašeho operačního systému (Apple AppStore, Google Play) a stáhnout si do mobilu nebo tabletu aplikaci O2 Do mobilu. Aplikace je samozřejmě zdarma.

Aplikace O2 Do mobilu, jejíž součástí je i nabídka novin a časopisů O2 Čtení Aplikace O2 Do mobilu, jejíž součástí je i nabídka novin a časopisů O2 Čtení. Tituly můžete vybírat přímo z regálu nebo podle nejrůznějších témat.

Po nainstalování aplikace a jejím spuštění najdete záložku s časopisy a novinami jako druhou v nabídce. Po vstupu do nabídky uvidíte regál s aktuální nabídkou tiskovin. Tou můžete procházet směrem dolů, nebo si nahoře v menu vybírat z nabídky podle témat. V této nabídce pak najdete i zvýhodněné balíčky, které si můžete první měsíc vyzkoušet zdarma.

V knihovně najdete všechny vaše stažené tituly, které si můžete rovnou číst. Aplikace si pamatuje, kde jste čtení přerušili a při dalším otevření se vrátíte právě na toto místo. V knihovně najdete všechny vaše stažené tituly, které si můžete rovnou číst. Aplikace si pamatuje, kde jste čtení přerušili a při dalším otevření se vrátíte právě na toto místo.

Po rozkliknutí konkrétního titulu uvidíte cenu výtisku a případě nabídku na zvýhodněné předplatné. Časopis nebo noviny si pak koupíte kliknutím na nabídku. A pozor, v O2 Čtení najdete i starší čísla jednotlivých titulů. Zakoupené tituly pak máte přehledně ve vlastní knihovničce. Hurá do čtení!

Související článek Na O2 TV Sport startuje jarní část HET ligy. Užijte si více zápasů, funkci videorozhodčí i show TIKI-TAKA v novém
Nahoru