Luxusní večeře na dovolené zdarma? Proč ne, stačí ušetřit na volání

Ceny volání v Evropě dnes stojí skoro stejně jako volání doma. Přesto se vyplatí zvolit vhodný roamingový tarif, můžete tak ušetřit slušné peníze. O2 pro vás připravilo výhodné nabídky ve většině populárních dovolenkových destinací. Ušetřit můžete na zmrzlinu a nebo i na luxusní večeři.

V rámci Evropské unie to je dnes snadné. Po celé evropské unii platí stejné maximální ceny a to pro všechny. Jenže O2 připravilo ještě výhodnější tarif Volání bez hranic s velmi přehlednou strukturou. Stačí si zapamatovat jedinou cenu a to 3,90 Kč. Tolik zaplatíte za minutu příchozího hovoru, za minutu odchozího hovoru a také za SMS. Nemusíte si tak pamatovat různé ceny za různé služby a složitě si počítat, kolik mě to volání z dovolené bude stát.

Zkusme si modelový příklad. Pojedete na týden do Chorvatska a každý den pošlete pět SMS, pět minut provoláme a tři minuty bude někdo volat nám. A myslíme tím třeba pět hovorů, protože v žádném případě si zde O2 neúčtuje spojovací poplatky a podobné přípaltky.

V případě Eurotarifu, to je ten, s maximálně stanovenými cenami v rámci Evropské unie, zaplatíte denně 56 korun. S O2 tarifem Volání bez hranic denně utratíte 51 korun. Za týdenní dovolenou tak můžete ušetřit 35 korun a to už je ta jedna zmrzlina z úvodu, na kterou jste si ušetřili. Samozřejmě, čím víc budete volat, tím víc ušetříte. Tarif má jasně nejnižší cenu za minutu odchozího volání na trhu.

Za uvedené výhodné ceny můžete tarif Volání bez hranic využívat ve všech zemích Evropské unie a ve Švýcarsku, Norsku, Lichtenštejnsku a na Islandu. Tedy ve stejných zemích, kde můžete využít i Eurotarif.

Jenže co taková dovolená v Turecku, Egyptě, Tunisku nebo třeba v exotickém Thajsku? Ani v těchto oblíbených dovolenkových zemích se s O2 nemusíte s voláním omezovat. Stačí si zvolit O2 Smart roaming, který platí ve všech uvedených a dalších deseti zemích.

Oproti konkurenci Smart roaming nemá žádné sestavovací poplatky, jen pevnou cenu za minutu volání a za SMS. Cena volání je pak násobně nižší než u konkurence nebo u standardního Eurotarifu. A jako bonus každý zákazník dostane měsíčně 30 minut příchozích hovorů zdarma.

Pokud tedy použijeme stejný příklad jako při naší týdenní cestě do Chorvatska, tak denně utratíte za 5 minut volání a pět SMS 113 korun. Příchozí hovory vám účtované nebudou. A kolik můžete za týden dovolené v Turecku, Tunisku nebo třeba Egyptu ušetřit? Proti nabídce konkurence třeba i 1130 korun za týden a to je v uvedených zemích luxusní večeře pro celou rodinu a i na zmrzlinu zbude. A v případě Thajska by to bylo až přes 3000 korun!

Vybírat a počítat se rozhodně vyplatí!

O2 Článek napsal(a) O2 11.8.2013
Související článek Nový kanál o letectví v O2 TV
Nahoru